Tag : направила

Магазин Магазин слајдер Сцена

Во судница прикажана слика од крвавиот Џони Деп на носилки, актерот првпат кажа што му направила Амбер (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Амбер Хард и Џони Деп пристигнаа на суд, втор ден по ред. Кога влезе во судницата Деп веднаш зема гел за дезинфекција со кој си...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Цел свет ја осуди оваа мајка откако таа покажа што направила со ноктите на детето (ФОТО)

Слободен печат
Една мајка на своето бебе му ставила огромни акрилни нокти, потоа направила фотографија и ја споделила на социјалните мрежи, a сега поради тоа ја напаѓа...
Жена Магазин

ЖЕНА СНИМЕНА КАКО КРАДЕ БЕБЕ ОД БОЛНИЦА: Уште поголем шок следел кога објаснила зошто го направила тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат
Тајланѓанката Сривалук Акетамсатиен (27) призна дека украла новороденче од породилиште затоа што, како што вели, била исплашена да му каже на нејзиниот сопруг дека го...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Ретко кој денес би ја препознал: Актерка која важеше за една од НАЈУБАВИТЕ, но БОЛЕСТА го направила своето! (ФОТО)

Слободен печат
Американската актерка Кетлин Тарнер важеше за една од најубавите холивудски актерки. Меѓутоа, додека на филмското платно блескаше, во исто време имаше и многу здравствени проблеми....
Еспресо Шоу биз

Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Вал Килмер кој со рак на грлото се бори од 2015 година, пристигна во Њујорк за да одржи говор на настанот на ОН. Иако...
Еспресо Шоу биз

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Слободен печат
Мадона се врати на музичката сцена со албумот „Madame X“, кој ги подели не само критичарите туку и нејзините тврдокорни фанови, а покрај новите песни...
Здравје Магазин

ГО ВИДЕЛА ОВА НА РАКАТА НА СИНОТ И ГО ОДНЕЛА НА ЛЕКАР: Да не го направела тоа, тој би починал (ФОТО)

Слободен печат
Мајката Александра Руди (41) го спасила животот на својот син откако поради наизглед безопасна црвена линија на раката го однела кај лекар. Но, се покажало...