Луксузни подароци за снаата: Цеца не штеди, Богдана цела во ДИЈАМАНТИ! - Слободен печат

Луксузни подароци за снаата: Цеца не штеди, Богдана цела во ДИЈАМАНТИ!

Светлана Цеца Ражнатовиќ никогаш не штедела кога станува збор за подароците за нејзината снаа, Богдана Родиќ.

Вереницата на синот на пејачката Цеца, Вељко Ражнатовиќ наскоро станува равноправен член на семејството, а сите со нетрпение ја очекуваат свадбата на векот. Она што Цеца ја финансира свадбата воедно е и првиот и најголем подарок кој од срце го намени за Богдана и својот син.

Вториот подарок од пејачката за идната снаа беше брилијантниот часовник со голема вредност, а Цеца го избра така што тој одлично ќе му одговара на вереничкиот прстен кој Богдана го доби од синот на Цеца.

Третиот а можеби и подарок со најголема сентиментална вредност, беше прстенот кој Цеца го поседува долги години, а има непроценлива вредност. Пејачката со години не се делеше од него, а не го остави ниту на својата ќерка Анастасија, туку реши традицијатада ја продолжи Богдана. Богдана сјае од дијаманти, гласеа коментарите.

Прочитајте и...  Ана Николиќ во егзотично издание што го „запали“ Инстаграм! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

„Ме кријат ПОЛОВИНА ВЕК за да избегнат СКАНДАЛ“ – Овој човек тврди дека е ВОНБРАЧНО ДЕТЕ на принцот Чарлс и Камила Паркер (ФОТО)

Слободен печат

Ирина Шајк: Чувствував дека сум заробена во погрешно тело

Слободен печат

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Слободен печат

17 години има забрана: Цеца Ражнатовиќ непожелна на листата на ЦИА – се води како терорист! (ФОТО)

Слободен печат

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Слободен печат

Александра Пријовиќ го откри иднетитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

15 − 1 =

Прочитај повеќе

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Слободен печат

ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Слободен печат

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на „MAC“ во Белград (ФОТО)

Слободен печат

Фатална Колумбијка која мами воздишки кај мажите ширум светот (ФОТО)

Слободен печат

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Слободен печат

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Слободен печат