Купиле надзорна камера за бебето, па се пожалиле веднаш штом ја погледнале снимката (ВИДЕО)

Кога овие родители купуваа камера за следење на своето бебенце, не знаеле дека на крајот ќе зажалат поради тоа.

Имено, гледајќи ги снимките од собата на бебето, заклучиле дека тоа изгледа ниту помалку, ниту повеќе, туку како мал демон на кое му светат очите.

– Набавивме нов видео-надзор за нашето бебе. Сега мислам дека тоа беше грешка – напишале на објавата на Твитер.

– Го крстивте ли вашето дете? Ако сте го направиле тоа, можеби треба да се обидете повторно. Очигледно првиот пат не успеало – им напишала една девојка.

– Го крстивме, но бебето ја претвори водата во крв, свеќникот почна сам да се качува по ѕидот, тоа беше вистинска сцена – урнебесно одговорил таткото на бебето.


Откако необичната фотка собра 400 илјади лајкови, таткото на детето се одлучил малку да се пошегува поради големото внимание кое ја доби неговата објава на Твитер.

Прочитајте и...  5 основни плетенки: Вака се прават најбрзите и најубави кежуал фризури! (ВИДЕО)

– Се ова со бебето малку стана невообичаено, па за тоа одлучив да објавам нормална слика да видите колку е сладок – напишал над фотошопираната фотка.

На крајот, родителите сепак откриле што се крие позади овие фотографии. Нивното „демонско“ дете е всушност фотка која се наоѓа на етикетата на душекот – пренесува Мирор.

Прочитај повеќе

Како да се организирате за на патување? Список на предмети што ви требаат за на одмор

Слободен Печат

Ви испраќа топли поздрави: Лила Филиповска е првата наша јавна личност која замина на море! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Избегнете труење: Кое месо колку време може да стои во фрижидер и замрзнувач?

Слободен печат

Накова демантира дека има коронавирус и дека била уаспена поради непочитување на мерките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Поранешниот готвач на принцезата Дајана откри кое ѝ било омилено јадње

Слободен печат

Легендарниот Ал Пачино сака да ви каже нешто за стареењето…

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Манекенката која го носеше називот „Тело“ открива: Еве што „јадев“ за да ја задржам линијата! (ФОТО)

Слободен печат

5 основни плетенки: Вака се прават најбрзите и најубави кежуал фризури! (ВИДЕО)

Слободен печат

Која е девојката со тетоважи што му е утеха на Брајан Остин Грин по разводот?

Слободен печат

Дали седмата година од бракот е кобна? Се разведува и актерката Кристина Ричи!

Слободен печат

Женски приказни: Естреја Хаим Овадија – Мара, партизанка  

Ј.К.Д

Ким се пофали со новата бања, а фановите ја исмеаја – Ти се расфрлаш додека луѓето умираат! (ВИДЕО)

Слободен печат