Кого провоцира Карлеуша со овие еротски видеа? (ВИДЕО) - Слободен печат

Кого провоцира Карлеуша со овие еротски видеа? (ФОТО+ВИДЕО)

Јелана Kарлеуша од неодамна замина во Анталија на одмор без својот сопруг Душко, а судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи, таа навистина ужива во одморот.

Овој пат, на својот профил на Инстаграм постави слика и ново провокативно и еротско видео во кое таа е покрај базен во проѕирен горен дел, мини бикини и високи потпетици, кои ги зачини со син кармин.

 

View this post on Instagram

 

Atomic blond on vacation 😎 In @bojanpetrovic.couture crystal jacket

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Таа буквално провоцира во видеото, а фановите постојано се прашуваат на кого му ги упатува овие еротски видеа. Претходно таа исто така постави видео од спалната соба во хотелот кое ги изненади дури и нејзините фанови.

 

View this post on Instagram

 

🤷🏼‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Прочитајте и...  Како црногорската принцеза станала кралица на Италија: Љубовниот живот на Јелена Савојска

Прочитај повеќе

Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан под кој не се носат гаќички! (ФОТО)

Слободен печат

Покрај Брајант, меѓу загинатите е и најстарата ќерка Џиџи

Слободен печат

Целиот свет е во шок: Загина Коби Брајант – еден од најдобрите кошаркари на планетата!

Слободен печат

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Слободен печат

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Слободен печат

Како црногорската принцеза станала кралица на Италија: Љубовниот живот на Јелена Савојска

Слободен печат

Остави Коментар

six − one =

Прочитај повеќе

Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Слободен печат

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат