Tag : постојано

Магазин Магазин слајдер Семејство

После ова вашиот тепих ќе биде украс во домот – 3 најефикасни средства за чисти и миризливи теписи

Слободен печат
Иако чистењето на теписите на никого не му е омилено, сепак тоа мора да се направи, а овие 3 евтини и природни совети ќе ви...
Еспресо Секс

Се разочаравте во љубовта, бидејќи постојано правите погрешни избори: Проблемот е во вас, еве зошто…

Слободен печат
Колку пати сте се разочарале во љубовта, тврдејќи дека од неа ќе се откажете засекогаш, бидејќи постојано „налетувате“ на погрешни лица. Или се емоционално недостапни...
Еспресо Шоу биз

Славниот актер постојано глуми татко, а својата ќерка не сака ниту да ја запознае

Слободен печат
Познатиот холивудски актер Овен Вилсон, кој го засакавме преку улогата во некои од најпопуларните комедии, има три деца со три различни жени, а неговите фанови...
Еспресо Секс

Зошто никогаш не привлекувате добри мажи? Ние ќе ви ја кажеме вистината!

Слободен печат
Најголемиот проблем во модерните врски е еднаквоста. Сакаме сe да биде фер и праведно. Кога се караме, попрво би одбрале да бидеме во право отколку...
Еспресо Секс

За мажите е познато дека на секс мислат постојано, а еве колку често мислат жените!

Слободен печат
Дури е познато и верувањето дека мажите помислуваат на секс на секои 7 секунди! Но, за овие „факти“ речиси и да не постојат цврсти докази....
Еспресо Шоу биз

Кого провоцира Карлеуша со овие еротски видеа? (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Јелана Kарлеуша од неодамна замина во Анталија на одмор без својот сопруг Душко, а судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи, таа навистина ужива во...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Лила постојано на мета: Боки и Варошлија не ја оставаат да здивне! (ВИДЕО)

Слободен печат
Верните пријатели на Лила, Сергеј Варошлија и Бојан Јовановски повторно ѝ приредија изнанадување кое за малку ќе завршеше „катастрофално“. Лила буквално со лицето ќе завршеше...