Карлеуша без шминка и во мини трико ги почасти фановите со утринско СЕКСИ ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО

Пејачката Јелена Карлеуша од рано наутро беше активна на Инстаграм, а на оваа социјална мрежа објави ново провокативно видео. Имено, Карлеуша позира во минијатурно трико, при што нејзините големи гради буквално „кипат“.

Она што е забележително е дека Јелена на себе нема шминка.

– Моето тело изгледа подобро по долгиот период кога имав вишок килограми, кога јадев брза храна… Оваа година беше одвратна на секој посебен начин… Сега е ред да преземам контрола над својот живот, моето тело, моето здравје…Мојата нутриционистка Ана е неверојатна. Нормално, без месо, млечни производи, слатки и газирани работи… и без вежбање, бидејќи тоа го мразам! Ова е само почеток, сакаме подобри резултати, само почекајте, напиша Јелена Карлеуша.

Поврзани вести

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Поврзани вести

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат