-4 C
Скопје

Tag : утринско

Магазин Семејство

Секое наредно кафе, нема да го има истиот ефект како првото утринско!

Слободен Печат
Стручните лица велат дека е најдобро да причекате неколку часа пред да го испиете своето утринско кафе. За многу луѓе пиењето на утринско кафе е...
Еспресо Шоу биз

Карлеуша без шминка и во мини трико ги почасти фановите со утринско СЕКСИ ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО

Слободен печат
Пејачката Јелена Карлеуша од рано наутро беше активна на Инстаграм, а на оваа социјална мрежа објави ново провокативно видео. Имено, Карлеуша позира во минијатурно трико,...