4 C
Скопје

Како на Шерон Стоун (61) и успева да изгледа 30 години помладо? (ФОТО)

Според овие фотографии никој не би рекол дека актерката полека зачекори во седмата деценија од животот.

Легендарната актерка Шерон Стоун беше гостин и говорник на прославата по повод 100-годишнината на Здружението за здравје на мозокот на жените одржана во Лос Анџелес.

Славната 61-годишна актерка изгледаше сензационално во бел комбинизон кој одлично и одговараше на нејзината витка фигура.

профимедиа

Многумина се сложија дека нејзиното тело и нејзиниот лик не одговараат со нејзините години, тврдејки дека таа изгледа дури 30 години помладо.

Една од пофалбите гласеше, „Не на слика, дојдете да ја видите оваа жена-бомба во живо, тогаш ќе се уверите дека е помлада за 30 години“.

Прочитајте и...  ФОТО: Покрај актерството, Шерон Стоун има талент и за друга уметност

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар