Tag : успева

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Тешко кој успева да допре до него: Ова е најчудниот хороскопски знак!

Слободен печат
Делуваат многу ладно, невклопливо и емотивно недостапно, а токму тоа е причината што другите ги доживуваат како чудаци. Родените во знакот на Јарецот често се...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Трик кој успева секој пат: Еве како успешно да ги отстраните дамките од лак за нокти од облеката!

Слободен печат
Трик кој е делотворен и кој треба да го знае секоја жена… На сите барем еднаш ни се случило да се извалкаме додека ги лакираме...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Овој трик навистина успева: Татко ја откри тајната како успева да ја заспие ќерката за половина минута – Еден потег е важен! (ВИДЕО)

Слободен печат
„Овој трик навистина функционира“, напишал таткото Остин во описот под видеото на својот Фејсбук профил. Тој преку снимката им открил на своите пријатели на кој...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Како вашите бели чорапи да останат бели? Ова е трикот за кој илјадници луѓе велат дека функционира!

Слободен печат
Сите знаеме колку е тешко белите чорапи да останат бели и колку брзо попримаат сивкаста нијанса. Често е невозможно да се исперат, а на нив...
Магазин Семејство

Барак Обама: Пред да се венчате, поставете си ги овие 3 прашања!

Слободен печат
Поранешниот претседател на Соединетите Американски Држави, Барак Обама даде совет за сите оние кои треба да застанат на лудиот камен. Започнавте да живеете задно? Тоа...
Еспресо Шоу биз

Како на Шерон Стоун (61) и успева да изгледа 30 години помладо? (ФОТО)

Слободен печат
Според овие фотографии никој не би рекол дека актерката полека зачекори во седмата деценија од животот. Легендарната актерка Шерон Стоун беше гостин и говорник на...