Кај неа не недостасува луксузот ниту кога е покрај базен (ФОТО) - Слободен печат

Кај неа не недостасува луксузот ниту кога е покрај базен (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша важи за една од најдобро облечените пејачки на естрадата, а така добро облечена често се фали со фотки на Инстаграм.

Така беше и овој пат. По објавените фотографии во костим за капење и позитивните коментари на сметка на нејзиниот изглед не недостасуваа. Најголемо внимание привлекоа и модните луксузни детали кои ги носеше.

Таа не штедеше на модните аксесоари, па така на себе носеше обетки кои чинат 320 евра, додека очилата за сонце чинат 440 евра.

View this post on Instagram

😍

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

инстаграм
инстаграм

 

Прочитајте и...  Емили Ратајковски во минијатурно бикини не потсети зошто нејзиното тело е сон на многу мажи! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Австралиската Ким Кардишијан е помеѓу најпопуларните фитнес блогерки на светот (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Озборн ја смени фризурата по која беше впечатлива! (ФОТО)

Слободен печат

Мишел Обама сподели фотографија од нејзината матура! (ФОТО)

Слободен печат

Кои се најопасните сексуални пози?

Слободен печат

Рита Ора со провокативна фотографија ги покажа новите тетоважи (ФОТО)

Слободен печат

Ирина Шајк ги распамети мажите околу неа со своето играње! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

13 − шест =

Прочитај повеќе

Еден од омилените тајни агенти си пронајде нова професија (ФОТО)

Слободен печат

Џастин Тимберлејк проговори за траумите кои ги доживеа на почетокот од кариерата (ВИДЕО)

Слободен печат

Оливија Кулпо изгледа беспрекорно во трендот што ќе доминира летово! (ФОТО)

Слободен печат

Тито, Хитлер, Фројд и Сталин: Во иста година живееле во ист град!

Слободен печат

По 35 години решена мистеријата на плочата на Бајага, програмерите го дешифрираа записот (ВИДЕО)

Слободен печат

Хари и Меган својот син го одгледуваат како веган: Кралицата загрижена за здравјето на малиот Арчи

Слободен печат