Tag : луксузот

Магазин Магазин слајдер Сцена

ОВА НАВИСТИНА Е НАВРЕДЛИВО – Луѓето бесни на социјалните мрежи поради луксузот и алчноста на познатите за време на пандемијата (ФОТО)

Слободен печат
Многу познати личности ширум светот испраќаат порака – седете дома и тоа е за секоја пофалба. Но, она што навистина и пречи на интернет заедницата...
Еспресо Шоу биз

ЈА ПРОДАДЕ КУЌАТА НА КОЛЕГАТА: Еве кој познат пејач сега УЖИВА во луксузот кој го купи од Драгана Мирковиќ! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Драгана Мирковиќ поседуваше луксузен дом во населбата Сењак во Белград со големина од 300 квадрати, кој го продаде на својот колега Бобан Рајовиќ. Бобан...
Еспресо Шоу биз

Кај неа не недостасува луксузот ниту кога е покрај базен (ФОТО)

Слободен печат
Српската пејачка Јелена Карлеуша важи за една од најдобро облечените пејачки на естрадата, а така добро облечена често се фали со фотки на Инстаграм. Така...