Излета автомобил во близина на Ерџелија

Во незгодата возачот здобил тешки повреди, по што бил пренесен во клиничката болница во Штип.

Полицијата извести дека вчера во 14 часот во МВР е пријавено дека на надвозникот од локалниот пат помеѓу селата Ерџелија и Кадрифаково, патничко возило „сеат леон“ управувано од М.Ѓ. (23) од Ерџелија, излетало од патот.

Во незгодата возачот здобил тешки повреди, по што бил пренесен во клиничката болница во Штип.

Прочитајте и...  Едно лице загина, три се повредени откако возило се преврте на автопатот Неготино – Демир Капија

Прочитај повеќе

Едно лице почина во сообраќајка на автопатот Неготино-Кавадарци

Едно лице загина, три се повредени откако возило се преврте на автопатот Неготино – Демир Капија

Слободен печат

Скопјанец во импровизирани бункери криел арсенал оружје и хероин

Слободен печат

Почина 8-годишно дете на пат кон болница

Слободен печат

Обљубено малолетно момче во струмичко село

Слободен печат

Малолетничка давала сексуални услуги на повеќе локации во Скопје и Велес

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Тетовското обвинителство поведе постапка против дилер на дрога

Слободен печат

Дури 379 санкционирани возачи во Скопје во текот на вчерашниот ден, 101 ја пречекориле брзината

Слободен печат

Во фабрика во Куманово почина 22-годишно момче

Слободен печат

Претреси во Кондово, приведен 34-годишен маж

Слободен печат

Во викендичка обљубено малолетно девојче

Слободен печат

Притвор за тетовец, криел марихуана во долна облека

Слободен печат