16.8 C
Скопје

Пожар пеплоса автомобил во Белград

Не е познато како избувнал пожарот, ниту дали има повредени.

Утринава изгоре автомобил во Белград. Немилиот настан се случил во белградската приградска населба Сремчица.

Не е познато како избувнал пожарот, ниту дали има повредени.

Поврзани вести

Казнети 154 возачи во Скопје, 46 за брзо возење

Пожар во стан на Бит Пазар, едно лице пренесено во болница

Слободен печат

Teтовец приведен за физички напад врз мајка си

Слободен печат

Пронајдено телото на 51 годишниот полициски службеник од Делчево

Слободен печат

Приведени осум лица, растурена домашна забава во Скопје

Слободен печат

Полицијата казни 253 возачи во Скопје

Слободен печат

Остави Коментар