Ирена Спасовска се пофали со егзотично патување (ФОТО) - Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ирена Спасовска се пофали со егзотично патување (ФОТО)

Овој пат таа не се воздржа да не се пофали дека ужива и се одмора од деловните обврски во луксузно одморалиште во Хургада.

Ирена Спасовска на социјалните мрежи преку слики и видеа се пофали дека ужива на егзотичното патување во Египет.

Таа на својот профил често споделува слики од своите патувања. Овој пат таа не се воздржа да не се пофали дека ужива и се одмора од деловните обврски во луксузно одморалиште во Хургада.

Некои од нејзините фанови упорно во коментарите ја прашуваат дали на патувањето е сама, и кој и е придружникот кој ја слика.

Ирена неодамна беше актуелна во јавноста по раскинувањето на 13 годишната врска со новинарот Орце Гелевски.

Погледнете ги нејзините фотки:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close