Холивудската актерка се предомисли: Го сака назад Бред Пит? – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Холивудската актерка се предомисли: Го сака назад Бред Пит?

Анџелина на Бред јасно му дала до знаење дека сака да се смири со него.

Иако документите за развод на бракот ги предадоа во септември 2016 година, според пишувањето на магазинот „The Sun“, Анџелина Џоли сака повторно да го освои срцето на својот сопруг.

Порталот наведува дека тоа е една од причините што убавата актерка толку го одолговлекува дефинитивниот развод на бракот. Анџелина, имено, на Бред јасно му дала до знаење дека сака да се смири со него, наведува магазинот.

Анџелина Џоли би сакала повторно да станат семејство, но Бред за тоа не сака ни да слушне и единствено му се важни неговите шест деца.

“Бред само сака се да се реши. Сето тоа можеше да биде готово и пред една година, но Анџелина го одолговлекуваше процесот”, рекол изворот.

Минатата година Анџелина признала дека нејзиниот однос со Бред станал лош и тврдела дека се прилагодува на животот на слободна жена.

Актерката, потсетуваме, поднесе барање за развод пред две години. Неколку седмици откако признале дека се разделуваат, Бред бил под истрага на ФБИ поради обвинение дека физички го злоставувал својот син Медокс. Подоцна тие обвиненија беа отфрлени.

Анџелина Џоли и Бред Пит имаат три биолошки деца – Шајло, Нокс и Вивијан, и три посвоени деца – Медокс, Пакс и Захара.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close