8 C
Скопје

Tag : холивудската

Магазин Магазин слајдер Сцена

Нејзиниот татко со децении е во холивудската секта: Како Џенифер Лопез успеа да ги избегне канџите на Скиентологијата

Слободен печат
Иако меѓу членовите на Скиентолошката црква Џеј Ло има многу пријатели, а нејзиниот татко е истакнат скиентолог, пејачката и актерка не е на списокот со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Холивудската дива слави годишнина од бракот со 10 години помладиот сопруг: Тогаш сфатив дека таа е вистинската! (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Џулиен Мур и нејзиниот сопруг Барт се дел од холивудскиот крем, но најдобро се чувствуваат без гламур и блицеви од фотоапаратите, кога всушност можат...
Еспресо Шоу биз

ПОСЛЕДНИОТ БРАК ГО ДОВЕДЕ ДО РАБОТ: Холивудската легенда денес изгледа како бездомник, искинат и валкан на црвениот тепих (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот актер Николас Кејџ (55) се појави на црвениот тепих по повод премиерата на својот нов филм „Running with the Devil”, а неговото издание ги...
Еспресо Шоу биз

Скандалозна слика на актерката: Покажала малку повеќе при излегувањето од кола, а не била „средена“ (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Тара Рид (43) била гостинка на едно случување во ресторанот Авра во Беверли Хилс. Таа за оваа прилика се дотерала во елегантен бел фустан....
Еспресо Шоу биз

Тешката судбина на холивудската актерка: Мајка и го убила татко и, до 11 години немала заби, а сега синот го одгледува како ќерка

Слободен печат
Холивудската актерка Шарлиз Терон денес го слави 44 роденден, а нејзиниот живот можеме да кажеме дека не ја мазел воопшто. Шарлиз израснала покрај насилен татко,...
Еспресо Шоу биз

Тој е „најомилениот дечко на Интернет“: Холивудската ѕвезда се посрамоти од коментар (ВИДЕО)

Слободен печат
Безброј пати досега сме слушнале дека е Кијану Ривс „цар“, а сега тоа го потврди и анкетата… Да! Сега тоа е и официјално, бидејќи во...
Еспресо Шоу биз

Шерон Стоун (61) позираше целосно гола, без цензура: Новата насловна на Vogue ги остави сите без текст (ФОТО)

Анита Митровска
Глумицата и во седмата деценија изгледа перфектно, во тоа се увери целиот свет, а ќе се уверите и вие, таа за насловната за Vogue позираше...
Еспресо Шоу биз

Холивудската актерка се предомисли: Го сака назад Бред Пит?

Слободен печат
Иако документите за развод на бракот ги предадоа во септември 2016 година, според пишувањето на магазинот „The Sun“, Анџелина Џоли сака повторно да го освои...