Скандалозна слика на актерката: Покажала малку повеќе при излегувањето од кола, а не била „средена“ (ФОТО) - Слободен печат

Скандалозна слика на актерката: Покажала малку повеќе при излегувањето од кола, а не била „средена“ (ФОТО)

Актерката Тара Рид (43) била гостинка на едно случување во ресторанот Авра во Беверли Хилс. Таа за оваа прилика се дотерала во елегантен бел фустан.

Тара била одлично расположена и не ја тргала насмевката од лицето, но кога излегувала од автомобилот Тара заземала непријатна поза.

Некои би рекле и шокантна, а некои би кажале дека позата не била шокантна туку шокантно било она што се видело на неа.

Коментарите биле дека тоа „таму доле“ што се видело ниту било естетски убаво ниту уредно и средено. Публиката била згрозена. Погледнете…

профимедиа
Прочитајте и...  Хороскоп за 17 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Прочитај повеќе

Поради коронавирусот откажана азиската турнеја на Бонд

Слободен печат

Ела Дворник во деветтиот месец од бременоста позира во гаќички! (ФОТО)

Слободен печат

Мини крофнички: Едноставно, брзо и вкусно (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Лековита чајна мешавина за проблеми со стомакот и нервозни црева

Слободен печат

Хороскоп за 17 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен печат

Сексапилната Алексис е убавица која сигурно ќе ви го одземе вниманието (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

десет + деветнаесет =

Прочитај повеќе

Алесандра Амбросио објави секси фотографија со саканиот за Валентајн! (ФОТО)

Слободен печат

Меланија Трамп не одолеа на водечкиот моден тренд за оваа сезона (ФОТО)

Слободен печат

Цеца доби романтичен подарок од мистериозна личност! (ФОТО)

Слободен печат

Ешли Грем пие кафе додека го дои своето бебе! (ФОТО)

Слободен печат

Што треба да видите и пробате ако патувате во Сицилија (ФОТО)

Слободен печат

Елтон Џон го прекина концертот: Падна на клавирот и заплака! (ВИДЕО)

Слободен печат