Гвинет Палтроу позираше целосно гола, некои се згрозија од фотографијата (ФОТО)

Гвинет Палтроу се соблече целосно гола и ја постираше својата фотографија на Инстаграм.

Фотографијата со целосно голата блондинка која вежба јога на планина ги преплави светските медиуми.

Иако илјадници луѓе се воодушевени од фотографијата, многумина искажаа и згрозување.

На некои не им се допаднало преслабото тело, на некои задникот и сл. „И се гледаат ребрата, ова е катастрофално“, „Кога ќе престане културата на анорексични жени во медиумите“, „Изгледа како да се изгладнува со денови“, ова се само некои од коментарите од згрозените лица.

 

Прочитајте и...  Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Принцот Хари јасно порача: Викајте ме само Хари!

Слободен печат

Најзгодната водителка на временска прогноза во светот (ФОТО)

Слободен печат

Комплетно ја засени Иванка: Меланија Трамп воодушеви во фустан вреден 1.800 долари (ФОТО)

Слободен печат

Кортни ја гаѓаше со шише Ким, а таа ѝ се пушти да ја тепа: Драма во реалното шоу на семејството Кардашијан! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кралицата Летиција докажа дека дури и деловниот стил може да биде забавен! (ФОТО)

Слободен печат

Преживеала пад од хеликоптер, се омажила 4 пати, а денес има 66 години и изгледа совршено!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

На Антарктикот снегот има крваво црвена боја, а беше измерена и највисоката температура досега! (ФОТО)

Слободен печат

Француски шмек и балкански мелос со „Ана Кап, Џијан Емин и Гудачи“

Слободен печат

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Слободен печат

Предупредување од руски астролог: Нè очекува турбулентен период, внимавајте на овие датуми!

Слободен печат

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Слободен печат

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Слободен печат