Гола фотосесија на пејачката Татијана Стефановска (ФОТО)

Фото: Приватна архива

Атрактивната фолк-пејачка Татијана Стефановска во рок од една недела објави уште една жешка фотосесија со која ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи.

Овој пат Стефановска позира само во боди со боја на кожа, што на прв поглед остава впечаток дека таа е потполно гола.

Инаку Стефановска отсекогаш важела за една од најзгодните пејачки на фолк-естрадата,  а токму тоа го докажа и сега.

Погледнете:

Фото: Приватна архива
Фото: Приватна архива
Фото: Приватна архива
Видео на денот