Георгина Родригез конечно го покажа вереничкиот прстен кој го доби од Кристијано Роналдо! (ФОТО)

Вереничката на еден од најдобрите фудбалери на светот Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, на друштвените мрежи се пофали со огромен дијамантски прстен. Ова скапоцено парче накит заблеска на нејзината рака и таа воедно прв пат со него се пофали во јавноста. Исто така, таа напиша и интересен опис под објавената фотографија.

инстаграм

„Голем е оној кој не ја гаси светлината на другита за тој самиот да заблеска“, напишала таа.

инстаграм

Поранешната балерина иако повеќе не се занимава со танцот, физичките активности ги надоместува со напорни тренинзи. Прекрасната Георгина често објавува слики од теретаната каде редовно вежба, а понекогаш тоа го прави и од удобноста на својот дом. Божествената фигура во костимот за капење е резултат на посветената работа на себе, а често користи можност да го покаже своето витко тело.

Прочитајте и...  Карантинот не и донесе вишок килограми: Марјана Станојковска „пука“ од сексапил во бикини! (ФОТО)
инстаграм

Прочитај повеќе

Српската пејачка Дара Бубамара вози 100 km/h низ град и снима! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Карантинот не и донесе вишок килограми: Марјана Станојковска „пука“ од сексапил во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Слободен печат

Не си играјте со нивните нерви – Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

Слободен печат

И легендарниот Жељко Бебек овој август доаѓа во Охрид! 21-ви август, Антички театар

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мамо, ти благодарам за сета љубов! Ќерката на Џон Траволта се прости од мајка си со зборови кои го кршат срцето

Еспресо

Неколку месеци не можеа да ги „уловат“ заедно: Меган и Хари сликани во Беверли Хилс – Нема ниту трага од претходниот гламур (ФОТО)

Слободен печат

Ова е сестрата на Цеца Ражнатовиќ, проценете сами дали си личат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Коронавирусот финансиски го исцеди: Роберт Де Ниро ќе заработи максимум 7,5 милиони долари!

Слободен печат

Анабела за Луна Џогани: Веќе немаме контакт, чувствувам дека ја изгубив! (ФОТО)

Васко Спасоски