Tag : веренички прстен

Магазин Магазин слајдер Сцена

Георгина Родригез конечно го покажа вереничкиот прстен кој го доби од Кристијано Роналдо! (ФОТО)

Слободен Печат
Вереничката на еден од најдобрите фудбалери на светот Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, на друштвените мрежи се пофали со огромен дијамантски прстен. Ова скапоцено парче накит...