ФОТО: Марија Шерифовиќ со уникатна торта го прослави 36-от роденден!

Денес Марија Шерифовиќ наполни 36 години. Пејачката не го криеше задоволството што и е роденден, а во неколку наврати се огласи на социјалните мрежи по тој повод.

„Мои кукли, благодарам на сите за вашите љубезни желби и честитки. Денес, кога наполнив 36 години, морам да ви кажам една многу важна работа -> АПСОЛИТНО НЕ ПЛАНИРАМ ДА СЕ ОДНЕСУВАМ СОГЛАСНО СО МОЈАТА ВОЗРАСТ. Вашата Шеки ве сака сите“, напиша Марија на Инстаграм.

инстаграм

Исто така, Марија објави необична торта што ја доби за роденден од нејзината мајка Верица Шерифовиќ. Тортата беше украсена со ликот на победникот на Евровизија од 2007 година, како и слики од панда.

„Кога мајката ќе ја направи тортата“, напишала пејачката.

Прочитајте и...  Британски таблоид треба да и исплати отштета од половина милион евра на Меган Маркл
инстаграм

Поврзани вести

ФОТО: Емили Ратајковски позира гола во 36-та недела во бременоста

Слободен печат

ФОТО: Џастин Тимберлејк и посвети на сопругата Џесика Бил ретка јавна порака за нејзиниот посебен ден

Слободен печат

ФОТО | Фризер ја посрамоти Ким Кардашијан, но таа му возврати: „Те мразам. Ме исцрпи“

Слободен печат

ФОТО: Таа е сон на милиони мажи, а на жените може да им биде пример кога станува збор за облекувањето

Слободен печат

Зошто секогаш треба да ја загреете рерната пред употреба?

Слободен печат

Судот одлучи: Бившиот на Софија Вергара не смее да ги користи нивните замрзнати ембриони

Слободен печат

Остави Коментар