Филм кој го расплака Џејсон Момоа: „Ме расплакавте пред децата“ (ФОТО)

Џејсон Момоа призна дека неколку пати заплакал во само два часа.

Актерот со своето семејство присуствуваше на приватна проекција на анимираниот филм „Кралот Лав“ и во неколку моменти тој не успеал да ги задржи солзите.

Момоа објави неколку фотографии со своето семејство и откри како тој реагирал на филмот.

Честитки до сите оние кои работеа на овој филм, навистина ве принудува да заплачете“, наведе ѕвездата од „Игра на тронови“ и додаде.

„Ви благодарам што толку пати ме расплакавте пред децата“.

Момоа на овој начин го прослави роденденот на својата ќерка Лола. А неговите следбеници можеа да видат како овој актер се мази со своите деца.

Џејсон покрај Лола ја има и ќерката Нокау-Вулф, а неговата жена Лиса Бонет од првиот брак со Лени Кравиц ја има и ќерката Зои Кравиц.

Прочитајте и...  По 10 години пауза: Ози Озборн ги израдува фановите со нов албум! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Џенифер Лопез прошета во секси чизми преку колена, а кога ќе ја видите сликата ќе ви стане јасно зошто сите погледи се вперени кон неа (ФОТО)

Слободен печат

Деми Ловато за предозирањето: Живеев во лага дека сум среќна (ВИДЕО)

Слободен печат

Хју Џекмен му даде поддршка на момчето кое беше жртва на насилство! (ВИДЕО)

Слободен печат

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Long shot“ е урнебесна комедија која морате да ја погледнете! (ВИДЕО)

Слободен печат

Вељко тајно ја снимаше Цеца во автомобилот: Во еден момент гласно и викна, но погледнете ја нејзината реакција! (ВИДЕО)

Слободен печат

Со оваа диета ослабев 17 килограми: Ана Бекута ја откри тајната на својот нов изглед! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Осумнаесет − 9 =

Прочитај повеќе

Кавалџијата Ангеле Димовски добитник на Златна Бубамара за животно дело

Слободен печат

По 10 години пауза: Ози Озборн ги израдува фановите со нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Одиме на Борнео – Уживајте во луксузното одморалиште Galapaya Resort

Слободен печат

Селма Хајек на плажа го покажа деколтето кое распаметува (ФОТО)

Слободен печат

Прв исповед на Гоца Шаулиќ, сопругата на Шабан Шаулиќ: Таа последна слика ми остана замрзната во спомените… (ФОТО)

Слободен печат

Оскаровецот Хоаким Феникс на дело – Спаси крава и теле од кланица (ВИДЕО)

Слободен печат