ЕВА ХЕРЦИГОВА (46) гордо ги покажа ГОЛИТЕ ГРАДИ: Вака изгледа жена задоволна од својот изглед (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ЕВА ХЕРЦИГОВА (46) гордо ги покажа ГОЛИТЕ ГРАДИ: Вака изгледа жена задоволна од својот изглед (ФОТО)

Каде и да се појави Ева Херцигова привлекува огромно внимание, така беше и овој пат, кога гордо ги покажа своите гради.

Изгледа дека Кан кај славните, буди некое специјално расположение…

Супермоделот Ева Херцигова (46) се појави на свечената вечера по повод филмскиот фестивал во Кан и сите очи будно го следеа секој нејзин чекор. А како и да не бидат кога згодната Ева дома го оставила градникот и со голи гради зачекори на црвениот тепих.

Манекенката на себе имала проѕирен, црн топ, со долги ракави под кој јасно се наѕираа нејзините голи гради. Широката црна сукња од тул се интересни детали, спуштена до подот, а манекенката облече и црни сандали со сребрени ременчиња.

profimedia

Нејзината шминка беше ефектна, со црн ајлајнер на очите, додека фризурата и беше едноставна, и нејзиното лице јасно се гледаше.

Оваа четириесети шестгодишна манекенка зае како да ги привлече погледите и целото внимание каде и да се појави. Тоа беше така и овој пат.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close