Елена Ристеска го промени имиџот: Пејачката стана блондинка (ФОТО)

Нашата позната пејачка Елена Ристеска го промени имиџот. Имено, поп ѕвездата ја обои својата коса и сега е русокоса.

Елена со новата фризура се пофали на социјалните мрежи, а позитивните коментари само се редеа.

Заслужен за нејзиниот нов изглед е стилистот Даниел Николовски со кого Елена соработува долги години наназад, а интересно е тоа што овој имиџ всушност претставува најава за козметичката линија која што Ристеска наскоро ќе ја пласира во јавноста.

 

View this post on Instagram

 

Without blue eyes, it’s just me. Blondy. 👩🏼 #blondy #me @danielnikolovskiofficial1 #hairandmakeupartist #photographer

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era) on

Како ви се допаѓа Елена како русокоса?

Прочитајте и...  Стефан од „Некст тајм“ за ова лето ќе ви препорача: На гравче во Жван, на пливање во Љубаништe! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт Мидлтон ужива статус на миленичка во кралското семејство – Но, на еден член сепак подрага му е Меган!

Слободен печат

Жешко лето: Гласајте за најсекси бикини на македонската естрада! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нова идеја за ова попладне: Кремаста и лесна пилешка салата – Нема да можете да престанете да ја јадете! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Стефан од „Некст тајм“ за ова лето ќе ви препорача: На гравче во Жван, на пливање во Љубаништe! (ФОТО)

Васко Спасоски