Tag : имиџ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ретко која девојка има храброст за вакво нешто: Викторија Лоба си ја скрати косата! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Викторија Лоба има нов имиџ! Убавицата на која од почетокот на кариерата долгата руса коса и е заштитен знак, после долги години реши да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Елена Ристеска го промени имиџот: Пејачката стана блондинка (ФОТО)

Васко Спасоски
Нашата позната пејачка Елена Ристеска го промени имиџот. Имено, поп ѕвездата ја обои својата коса и сега е русокоса. Елена со новата фризура се пофали...
Еспресо Шоу биз

Вработете се кај кралицата: 33 дена годишен одмор, бесплатно сместување и плата која сите би ја посакале

Слободен печат
Британското кралско семејство распиша конкурс за уредник на социјалните мрежи, чија примарна задача ќе биде да се грижи за онлајн имиџот на кралицата Елизабета. Имено,...
Еспресо Шоу биз

Пејачката драстично го промени имиџот: Сигурни сме дека нема да ја препознаете, а едно време често настапуваше и по македонските дискотеки! (ФОТО)

Слободен печат
Веруваме дека ако ја гледате само првата фотогрфија никогаш не би се сетиле за која пејачка станува збор, иако до пред некоја година нижеше хит...
Еспресо Шоу биз

Крис Браун го промени стилот! (ФОТО)

Слободен Печат
Крис Браун (30) својата нова фризура ја претстави пред пријателите на друштвените мрежи. Познатиот рапер објави фотографии на кој одлично му прилега новата фризура која...
Еспресо Шоу биз

Севе со нов имиџ во ултра мини фустан, мажите останаа подзинати (ФОТО)

Слободен печат
Северина овие денови престојува во Белград каде ја најавува својата турнеја. Пејачката гостваше во српското шоу „TLZP“ и целосно го промени изгледот, па така на...
Вести Свет

Саудиска Арабија пробува да го поправи својот ИМИЏ – За тоа се спремни да потрошат МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ

Слободен печат
Саудиска Арабија има неверојатни плажи, древни историски локалитети и луксузни хотели. Меѓутоа, покрај верниците кои заминуваат во Мека, оваа земја скоро воопшто не ја посетуваат...
Еспресо Шоу биз

„Што си направил од себе“: Саша Ковачевиќ драстично го смени имиџот и ги подели неговите фанови (ФОТО)

Слободен печат
Еден од најпознатите пејачи на Балканот, Саша Ковачевиќ драстично го промени својот имиџ. Имено, пејачот ја бојадисал косата во руса боја. Супер е тоа што...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Од буцкастата Бриџит Џонс до неверојатна убавица! Рене и се врати на глумата, но со нов имиџ (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Холивудската ѕвезда заблеска на премиерата на филмот „Judy“ на филмскиот фестивал во Торонто. Актерката Рене Зелвегер (50) на маестрален начин го одбележа своето враќање на...