Tag : русокоса

Магазин Магазин слајдер Сцена

Елена Ристеска го промени имиџот: Пејачката стана блондинка (ФОТО)

Васко Спасоски
Нашата позната пејачка Елена Ристеска го промени имиџот. Имено, поп ѕвездата ја обои својата коса и сега е русокоса. Елена со новата фризура се пофали...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Природно е многу убава девојка: Ќерката на Чолиќ го промени изгледот, не е веќе русокоса! (ФОТО)

Васко Спасоски
Повозрасната наследничка на пејачот Здравко Чолиќ (68), Уна Чолиќ која неодамна го прослави своето полнолетство, потополно го промени својот имиџ и од тимот на русокоси...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Драстична промена на Никол Шерзингер: Фановите разочарани што стана русокоса! (ФОТО)

Васко Спасоски
Од кога се појави на светската сцена Никол Шерзингер (41) е претпознатлива како црнокоса убавица и една од најзгодните пејачки. Меѓутоа, атрактивната членка на групата...
Забава Магазин

Оваа боја на фустан е измислена за русокоси! (ФОТО)

Слободен печат
Шарлиз Терон важи за дама со многу стил, а тоа го покажа и овој пат. На доделувањето на BAFTA наградите се појави во виолетов фустан...
Забава Магазин

Кога блондинка ќе сака да направи добра фотка на плажа за Инстаграм… (ВИДЕО)

Слободен печат
Кога сте на одмор и сакате да направите добра фотка во бикини на плажа, покрај море, мора да бидете подготвени за најлошото. Оваа русокоса очигледно...
Еспресо Шоу биз

Анастасија Ражнатовиќ стана русокоса! (ФОТО)

Слободен Печат
Младата пејачка и ќерка на Светлана Цеца Ражнатовиќ, позната е како бринета, но оваа убавица не се плаши од модните експерименти. Многу познати личности ја...
Еспресо Шоу биз

ЗАЕДНО СЕ 13 ГОДИНИ: Сопругата на водителот и актер е ФАТАЛНА УБАВИЦА (ФОТО)

Слободен печат
Каде и да се појави, привлекува повеќе внимание отколку нејзиниот популарен сопруг....
Еспресо Шоу биз

НЕОЧЕКУВАНА ПРОМЕНА: Елена Ристеска изненади со новиот изглед! (ФОТО)

Слободен печат
Дали Елена, која е доследна на својот стил со години, направи храбар чекор?...