Дознал дека сопругата го изневерува со помош на Гугл мапс

Маж од Перу додека ги разгледувал улиците на Лима со помош на Гугл мапс наишол на неочекувана глетка.

На една од споредните улици забележал дека на една клупа седи неговата сопруга. Но, она што го шокирало било тоа што таа не била сама, туку на нејзините нозе лежел непознат маж.

Токму на овој начин тој открил дека сопругата го изневерува.

Како што пренесува британски „Мирор“, сопругата откако се вратила дома, не го негирала неверството.

Овој брачен пар веднаш потоа почнал бракоразводна постапка.

 

Прочитајте и...  Северина објави фотки од нејзините најважни луѓе, сопругот Игор го нема никаде! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Фаталната Саманта од „Сексот и градот“ зад себе има три пропаднати брака, а љубовта на својот живот ја најде по 60. година

Слободен печат

Разговор со Маргарита Арсова, координатор на „Синедејс“: „Филм на секое платно“ ги оживува старите заборавени кинолокации во Скопје

Јасмина Кантарџиева Димков

Водич за зимница: Стари рецепти од нашите баби за најдобри домати, пиперки и кисели краставички

Слободен Печат

Пријателките од „Пријатели“ на доделувањето на „Еми“: Цимерки сме од 1994 година!

Слободен печат

Марк Ентони изнесе непознат детаљ за Џенифер Лопез: Таа сакаше да се прикрадува и да ги прислушува своите вработени

Слободен Печат

Дали може симптомите на ковид-19 да се појават и веднаш да исчезнат?

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Што кога на децата им е досадно? Еве неколку предлози

Слободен печат

Осум знаци на усните што ја откриваат здравствената состојба – од дијабетес до болести на црниот дроб

Слободен печат

Дневен хороскоп за 22 септември: Верувајте во себе и покажете им на сите дека знаете што сакате

Слободен печат

Виц на денот: Корона

Слободен печат

Избран е најдобриот филмски лик на сите времиња: Неговиот широк спектар на емоции, ги освои срцата на гледачите!

Слободен Печат

Осум најлоши работи кои оваа есен можете да ги направите за вашето здравје!

Слободен Печат