Џенифер Лопез лута на својот вереник: Алекс лошо влијае на мене

Instagram
Instagram

Според странските медиуми, Џенифер Лопез му била лута на својот вереник, поранешниот атлетичар Алекс Родригез, бидејќи изминатиов период се здебелил. Според извор близок на пејачката, таа зборувала дека Алекс лошо влијае на неа.

Instagram

Додека Џенифер Лопез вежба речиси секој ден, Алекс воопшто не тренирал и уживал во храната и пијалоците.


Џенифер смета дека тоа лошо влијае на неа. Таа се обидува да го натера да започне да тренира, но тој не бил навикнат да добива наредби од неговата идна сопруга“, изјавил извор за странските медиуми.

Instagram

Лопез сакала нејзиниот партнер да ѝ се придружи во теретана, со оглед на тоа дека изминатиов период навистина изгубил мотивација за тоа.

Видео на денот