6.8 C
Скопје

Џенифер Лопез лута на својот вереник: Алекс лошо влијае на мене

Според странските медиуми, Џенифер Лопез му била лута на својот вереник, поранешниот атлетичар Алекс Родригез, бидејќи изминатиов период се здебелил. Според извор близок на пејачката, таа зборувала дека Алекс лошо влијае на неа.

Instagram

Додека Џенифер Лопез вежба речиси секој ден, Алекс воопшто не тренирал и уживал во храната и пијалоците.


Џенифер смета дека тоа лошо влијае на неа. Таа се обидува да го натера да започне да тренира, но тој не бил навикнат да добива наредби од неговата идна сопруга“, изјавил извор за странските медиуми.

Instagram

Лопез сакала нејзиниот партнер да ѝ се придружи во теретана, со оглед на тоа дека изминатиов период навистина изгубил мотивација за тоа.

Прочитајте и...  Неодговорени прашања: Разочарувачката завршница на серијата „Слом“ ги разлути гледачите

Поврзани вести

ФОТО|Маж во брак со две жени: Ќе се потрудам двете да останат бремени во исто време

Слободен печат

ВИДЕО: Хју Грант призна која колешка најмногу ја обожава и ѝ пишува долги пораки

Слободен печат

ФОТО| Сакаат нивната ќеркичка да ги гледа заедно: Ирина и Бредли на чекор до смирување?

Слободен печат

ФОТО+ВИДЕО| Како би изгледал Дејвид Бекам на 70 години: Овој негов изглед носи силна порака!

Слободен печат

ФОТО| Тој има 23, таа 76 години и снимаат порно-филмови: Покажавме сè!

Слободен печат

Вистината зад фотографијата на принцезата со мустаќи и приказната дека поради неа биле извршени 13 самоубиства

Слободен печат

Остави Коментар