Џеј Ло се обиде да го внесе кучето во приватниот авион, но се случи вистинска драма! (ВИДЕО)

Џенифер Лопез (50) и Алекс Родригез (44) со приватен авион од Лос Анџелес заминале на одмор, а друштво им правеа децата и двете кучиња.

Меѓутоа, на аеродромот се случила хит сцена кога Џеј Ло се обидувала да внесе белиот лабрадор во авионот. Кучето се исплашило од звукот, па бегало околу авионот додека таа го бркала на пистата.

Во еден момент го фатила за прерамката и се обиела да го качи по скалите кои водат до авионот, меѓутоа безуспешно.

Кучето избегало назад во џипот, а потоа Алекс морал во раце да го внесе ви авинот.

Погледнете ја драмата на аеродромот:

Фото: Профимедиа

 

View this post on Instagram

 

One of our passengers was a lil afraid to fly… 🐶❤️💚

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Прочитајте и...  Како можете да се заштитите од коронавирусот на плажа?

Прочитај повеќе

Бекамови ги разлутија соседите: Ги молат да престанат со преправање на имотот

Слободен печат

Хороскоп за 4 август: На Овните една порака ќе им го разубави денот, Рибите ќе добијат важна понуда

Слободен печат

Виц на денот – Црногорски вирус

Слободен печат

Мајка Далтон: Украинка (51) ископала тунел за да го извади синот од затвор, но и таа завршила зад решетки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ова е тајната на нејзината убавина: Манекенката Катарина Ивановска без проблем сподели ваква фотка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Славната Тони Брекстон (52) младоликиот изглед го должи на вибратор: Детално објасни како го користи! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кристијано Роналдо однапред, Георгина Родригез одзади: Погледнете какви фотки објави популарниот пар! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет жешки пози на Луна Џогани покрај базен: Нејзиното момче вели дека е на апарати! (ФОТО)

Васко Спасоски

Гоца Тржан едвај врзува крај со крај поради пандемијата: Народов е среќен за тоа што естрадата нема од што да живее!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска со контра-став од нејзиниот колега Панчо: Го сакам моето тело и сега и кога ќе ослабам! (ФОТО)

Слободен печат

Семејни проблеми: Раста го отпушти менаџерот Марко, братот на Ана Николиќ!

Васко Спасоски

Дали сте пробале Гаспачо – шпанска супа со домати (РЕЦЕПТ)

Слободен печат