Виолета од „Подобар живот“ на 58 години прошета во ПРОЅИРЕН ФУСТАН (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Виолета од „Подобар живот“ на 58 години прошета во ПРОЅИРЕН ФУСТАН (ФОТО)

Лидија Вукичевиќ воодушеви со изборот на облека, смело но оправдано!

На црвениот тепих за избор на Мис Србија се прошета и актерката Лидија Вукичевиќ во изданието во кое се појави ги привлече сите погледи.

Облече бел проѕирен чипкаст фустан, под кој јасно се оцртуваше долната облека која ја носеше. За да не и биде преладно таа понесе и бела бунда.

Задоволна со своето издание, на Инстаграм објави неколку фотографии.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close