ВИДЕО | Најпознатата плус сајз манекенка со моќна порака за жените: „Изгледаш добро. Не се менувај“

ешли греам
ФОТО: Инстаграм

Најпознатата плус сајз манекенска Ешли Греам (33) гордо го покажа својот труднички стомак во видео во кое зборува за љубовта кон сопственото тело објавено на нејзиниот „ТикТок“ профил во понеделникот.

@theashleygrahamand today’s affirmation is…♬ you look good – a hot girl

На снимката се гледа како Греам е во комплет црна долна облека додека вели: „Изгледаш добро. Не се менувај“. Во еден момент, таа танцува пред да ја повлече долната облека со висок струк за да го открие стомакот. „И денешната позитивна порака е…“, напиша во објавата Греам.

Активна и во бременоста: Неверојатната Ешли Грем не престанува да изненадува (ФОТО)

Ешли Греам моментално го чека своето второ дете со сопругот Џастин Ервин, со кого веќе го дели 18-месечниот син Исак Менелик Џовани.

Ешли Греам: Го сакам моето големо, силно, убаво тело

Видео на денот