Виц на денот: Мисија - Слободен печат

Виц на денот: Мисија

Жената има две мисии во животот:
– Првата е да смири маж додека е нервозен
– Втората е да изнервира маж кој е смирен

Прочитајте и...  Посипете сода бикарбона врз креветот на кој спиете и ќе се случи голема промена

Прочитај повеќе

Медиумите да се регистрираат во ДИК доколку имаат платено политичко рекламирање

Слободен печат

Ќе биде ли Избирачкиот список дежурен виновник и за изборите на 12 април?

Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Слободен Печат

Агенти деноноќно ја следеле Катица Јанева

Медиумска војна за ТВ дуел: Заев му порача на Мицкоски дека допрва ќе се поти пред камерите

Весна Тодоровска

Полубратот на Меган Маркл на работ на егзистенција: Останав без куќа, за малку ќе морав и да просам…

Слободен Печат

Остави Коментар

петнаесет + 1 =

Прочитај повеќе

Недостатокот на работна сила претставува главоболка за 60 отсто од компаниите

Македонската државјанка која беше во карантин во Франција не е заразена од коронавирус

Слободен печат

Ќерката на Македонецот кој си ја уби сопругата во Австралија продолжува да го поддржува својот татко

Слободен печат

Поминаа 75 години од познатата битка за Иво Џима: За 36 дена загинаа 28.000 војници (ВИДЕО)

Слободен печат

На 17 февруари почна нова ера во музиката: Светот се запозна со звуците на „AC/DC“, роден е фронтмен на „Green Day“…

Слободен Печат

Законот за јавното обвинителство топ тема во партиските соопштенија: СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ пак за криминалот во туѓиот двор

Весна Тодоровска