ВестиЕкономијаСлободна ТВ

Весели: Не се можни никакви злоупотреби со Халал сертификатот на ИВЗ

Халал сертификатот и логото се заштитени со закон како сопственост на ИВЗ.

Тагови
Прикажи повеќе

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close