Весели: Не се можни никакви злоупотреби со Халал сертификатот на ИВЗ - Слободен печат
ВестиЕкономијаСлободна ТВ

Весели: Не се можни никакви злоупотреби со Халал сертификатот на ИВЗ

Халал сертификатот и логото се заштитени со закон како сопственост на ИВЗ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close