Тинејџер физички нападнат во трговскиот центар Лептокарија – Слободен печат
Хроника

Тинејџер физички нападнат во трговскиот центар Лептокарија

По полноќ З.С.(47) од Скопје пријавил во полиција дека синоќа околу 22:30 часот во трговскиот центар Лептокарија, по претходна расправија, неговиот 16-годишен син бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, потврдуваат од МВР.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close