Tag : урош зорман

Ракомет Спорт

Првиот човек на Кјелце : Вардар го сака Зорман

Слободен печат
Роберто Гарсија Парондо по освојувањето на титулата во ЛШ си заминува од Вардар, а клубот уште сега ја почна потрагата по неговата замена. Главен фаворит...