17.8 C
Скопје

Tag : уништи

Магазин Магазин слајдер Сцена

Откриени детали за разводот: Жешка сцена ѝ го уништи бракот на Анѓелка Прпиќ

Слободен печат
Српската актерка минатата година се разведе од сопругот Дарио Прпиќ, а според медиумите причина за тоа е неговата љубомора, која не сакала веќе да ја...
Ви Препорачуваме Жена Живот Магазин Магазин слајдер

„Воопшто не ми падна на памет овие симптоми да ги поврзам со ковид“: Исповед на новинарка на која короната речиси и го уништила семејството

Слободен печат
„Прво што си помислив на тој 24-ти февруари, кога дознав дека сум позитивна на ковид 19, беше…Ех колку би сакала сега да имам дневник“. „Знам...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Познат режисер ѝ се заканувал на Гал Гадот дека ќе ѝ ја уништи кариерата

Слободен печат
Извор упатен во ситуацијата тврди дека режисерот Џос Ведон се заканил дека ќе ѝ наштети на кариерата на Гал Гадот за време на повторувањето на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Си го уништи лицето со пластичните операции: Беше во врска со омилениот холивудски мангуп, а денес повеќе не личи на себе!

Слободен печат
Популарната актерка Лара Флин Бојл утре ќе го прослави својот 51 роденден. За жал, оваа убава актерка не успеа да им одолее на естетските корекции...
Вести Свет

Шпанија го уништи оружјето на организацијата ЕТА и другите „терористички” групи

Слободен печат
Шпанија уништи повеќе од илјада парчиња оружје на ЕТА, а премиерот Педро Санчез изјави дека е потребен надомест за болката на жртвите на баскиската сепаратистичка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Алкохолот ѝ ги уништи кариерата и изгледот: Беше една од најубавите жени во Холивуд, а денес е непрепознатлива

Слободен печат
Иако некогаш важеше за вистинска заводничка, денес нема ниту трага од таа убавина… Легендарната Кетлин Тарнер, која денес има 66 години, откри дека нејзината убавина...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопски знак кој на неверојатно лесен начин знае да ви го уништи расположението!

Слободен Печат
Станува збор за Девиците. Освен тоа што важат за напорни, Девиците се прогласени за најголеми злопамтила. Личностите родени во овој знак мислат дека се најдобри...
Вести Македонија

АХВ уништи над 85 тони небезбедна храна

Повеќе од 85 тони небезбедна храна уништија инспекциските служби на Агенцијата за храна и ветеринарство (АХВ) и операторите за храна од јануари до март годинава....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кралица на пластичните операции: Пред да го уништи лицето Донатела Версаче изгледаше вака (ФОТО)

Слободен печат
Нејзината трансформација е невројатна… Донатела Версаче толку многу пати досега заминала „под нож“, што денес не ни наликува на онаа девојка која беше пред 30...
Вести Свет

Салами: Наредив да се уништат сите американски бродови

Слободен печат
Заканата на генералот Хосеин Салами доаѓа по само еден ден откако претседателот на САД, Доналд Трамп, соопшти дека и дозволил на американската морнарица да ги...