• украла

ФОТО | Јелена Карлеуша ја обвини Кардашијан дека и го украла дизајнот: „Барем потпиши ме или прашај ме за соработка!“

Српската пејачка Јелена Карлеуша на Инстаграм ја повика Ким Кардашијан и ја обвини дека го ископирала нејзиниот стајлинг. Имено, таа тврди дека нејзиниот дизајнер го копирал дизајнот за комбинезонот кој таа сама го смислила, а Ким неодамна објави фотографија со многу сличен комбинезон, само во поинаква боја. Карлеуша неколку пати ја промени својата порака и …

ФОТО | Јелена Карлеуша ја обвини Кардашијан дека и го украла дизајнот: „Барем потпиши ме или прашај ме за соработка!“ Read More »