• убиен

Брутално убиен познат американски рапер: Пронајден во хотелска гаража откако бил застрелан

Раперот Крис Кинг почина на 32 години во Нешвил, Тенеси. Крис бил ранет во саботата околу 2 часот и 30 минути кога бил со пријателите во една уличка, пренесоа странските медиуми. Како што се наведува понатаму, тројца мажи им пришле и се обиделе да ги ограбат, а во таа прилика Кинг и уште еден маж …

Брутално убиен познат американски рапер: Пронајден во хотелска гаража откако бил застрелан Read More »