• тенисер

ФОТО | Која е убавицата која и покрај сѐ остана со Бекер: Татко ѝ е министер, а во затвор го испрати со бакнеж

Девојката на поранешниот најдобар тенисер на светот Борис Бекер, 20 години помладата убавица Лилијан де Карваљо Монтеиро, верно стои покрај својот партнер и покрај неволјите и скандалите што го следат.   View this post on Instagram   A post shared by Boris Becker (@borisbeckerofficial) Лилијан и Борис Бекер ја започнаа својата врска во 2020 година, …

ФОТО | Која е убавицата која и покрај сѐ остана со Бекер: Татко ѝ е министер, а во затвор го испрати со бакнеж Read More »