-2.4 C
Скопје

Tag : Сообраќајна сигнализација

Вести Скопје

Општина Центар: Обновена вертикалната сообраќајна сигнализација во делот на Т.Ц. Буњаковец

Слободен печат
Општина Центар почна со обнова на вертикалната сообраќајна сигнализација во зоните на општинските основни училишта и детски градинки на нејзина територија. Од општинската прес-служба информираат...