• семејства

ФОТО | Несекојдневен гест: Убавата Црногорка се откажала од свадбата, а парите им ги дала на сиромашните

Лејла Ќоровиќ од Подгорица и нејзиниот сопруг, кои живеат и работат во Јужна Каролина, САД, парите наменети за нивната свадбена веселба ги поделиле на сиромашните семејства во нивната татковина. Лејла за сето тоа се огласила на Инстаграм.   View this post on Instagram   A post shared by Lejla Corovic (@lejla_corovic) „Како што одминуваше времето, …

ФОТО | Несекојдневен гест: Убавата Црногорка се откажала од свадбата, а парите им ги дала на сиромашните Read More »