Селин Дион Archives - Слободен печат

Tag : Селин Дион

Еспресо Мода

Бура од коментари за чевлите на Селин Дион: Зошто носиш кокошки на нозете? (ФОТО)

Слободен печат
Селин Дион посебно се дотерала за божиќната забава на која се појавила во црвен фустан со светки, но она што предизвика лавина од коментари се...
Еспресо Шоу биз

Селин Дион ги збуни сите кога објави слика од своите штикли кои асоцираат на домашно животно! (ФОТО)

Слободен Печат
Пејачката својата модна екстраваганција ја подигна на ново ниво. Селин Дион посебно се спреми за божиќната забава, носејќи црвен светликав фустан, но тоа што го...
Магазин Филм и ТВ

Селин Дион со духовит одговор за култната сцена од „Титаник“

Слободен печат
Ова е тема за која се расправа и 20 години откако филмот почна да се прикажува во кината, а фановите сè уште не можат да...
Еспресо Шоу биз

ЈА КРИТИКУВААТ БИДЕЈЌИ Е ПРЕСЛАБА: Селин Дион на раб на анорексија

Слободен печат
Некои коментираат дека страда од анорексија, но на тоа пејачката одговара дека секогаш била слаба и нема ништо чудно во нејзиниот изглед....
Еспресо Шоу биз

Дрејк сака да го истетовира ликот на Селин Дион, но нејзиниот одговор нема да му се допадне (ВИДЕО)

Слободен печат
Телото на канадскиот рапер Обри Грејам (32) познат како Дрејк, наскоро ќе биде исполнето со уште една тетоважа, меѓутоа тој нема намера да престане со...
Еспресо Шоу биз

Селин Дион ја запрепасти јавноста во Париз

Слободен печат
Селин Дион (50) последниве неколку години ја шокира јавноста со својот изглед. Канадската пејачка присуствувала на ревијата на холандската дизајнерка Ирис Ван Херпен во Париз....