24.8 C
Скопје

Tag : поранешна

Вести Регион

Трагичен исход на пукањето во Прокупље: Почина Зоран кој пукаше во неговата поранешна сопруга

Слободен печат
Зоран Б. (53), кој рано утрово пукаше во поранешната сопруга И.Р. (44), а потоа се рани себе си, починал во Клиничкиот центар во Ниш од...
Жена Магазин Магазин слајдер Ретро Сцена

ФОТО | „Проколнати убавици“ на поранешна Југославија: Славата и титулата не значи „загарантирана“ среќа

Слободен печат
Многу девојки сонуваат да ја понесат титулата Мис, со надеж дека тоа ќе им донесе успешна кариера, среќен брак и удобен живот. Но, малку успеваат...
Жена Живот Магазин Магазин слајдер

ФОТО: Поранешна зависничка која се предозирала 19 пати воодушеви многумина со фотографиите од својата трансформација

Слободен печат
Поранешната зависничка која се предозирала 19 пати и започнала да користи хероин на своја 15 годишна возраст откри како успеала да ја победи зависноста, а...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Трагичниот крај на една од најубавите југословенски глумици: Животот го заврши во соба во која од мебел имало само еден валкан душек (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Соња со глума започнала да се занимава уште на 16 години, а во текот на завидната кариера снимила неколку филмови кои ја обележаа југословенската кинематографија....
Вести Ви Препорачуваме Регион

Во земјите од поранешна Југославија помалку починати од коронавирус наспроти земјите од богатиот Запад (ВИДЕО)

Горан Наумовски
Хрватски „РТЛ“, анализира дека земјите од поранешна Југославија многу поуспешно се справиле со корона вирусот од земјите во Европа. Истражувањето на телевизијата покажува дека бројот...
Еспресо Шоу биз

СЕ РАЗГОЛЕ поранешната тетовска невеста (ФОТО)

Слободен печат
Поранешната сопруга на репрезентативецот на Швајцарија, Блерим Џемаили, кој потекнува од Тетово, повторно го привлече вниманието на „жолтиот печат“.   View this post on Instagram...