-4 C
Скопје

Tag : нба ѕвезда

Кошарка Спорт

Познат наодот од аутопсијата на Коби Брајант

Слободен печат
Дури по четири месеци по трагичната хеликоптерска несреќа во која загинаа легедарниот НБА кошаркар, Коби Брајант, неговата ќерка Џиана и уште седум лица, конечно е...
Останатo Спорт

Секси гимнастичарка ги продаде своите голи фотографии на сајт за возрасни, прв клиент е НБА супер ѕвезда (ФОТО)

Слободен печат
Американската гимнаситчка Ерика Фонтејн (21) направи потег кој ќе и ја зголеми популарноста. View this post on Instagram Do I have your attention ?💞 @fashionnova...
Кошарка Спорт

Научниците во САД бараат крв од излечените НБА ѕвезди за да направат вакцина

Слободен печат
Двоецот на Јута, Руди Гобер и Донован Мичел, центарот на Детроит, Кристијан Вуд и бекот на Бостон, Маркус Смарт, се излекувани од коронавирусот. Тие беа...