2 C
Скопје

Tag : нашите

Магазин Магазин слајдер Семејство

Дисциплината на децата во Кина шокираше многумина: Дали и нашите деца ќе одат вака во градинка и училиште? (ВИДЕО)

Слободен печат
Иако не е позната точната локација на која е снимено ова видео, тоа сепак на најдобриот можен начин покажува како Кина успеа да ја спречи...
Вести Македонија

Заев: Полицајците се нашите заштитници

Горан Наумовски
Полицајците се нашите заштитници, нашите чувари на граѓаните, нивните права и безбедност. Во период кога се справуваме со сериозна закана од глобалната пандемија, полицајците беа...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Десет моменти во кои Џејсон Момоа ги освои нашите срца (ФОТО)

Слободен печат
Џејсон Момоа е актер, неверојатен татко, верен сопруг, љубител на животните и активист. И како тоа да не е доволно, бидејќи покрај сето тоа е...
Вести Забава Магазин Скопје

Што им порачаа од зоолошката на нашите инфлуенсерки? Не, не може да се сликате легнати до тигарот во тигреста купаќа!

Слободен печат
Сакале да направат добра фотографија па посакале нешто невозможно. Во целиот список со барања навистина затекнавме смели, да не речеме „смешни“ барања. Заслужено добија цел...
Еспресо Секс

Жените: Ова се нашите пет омилени секс пози!

Слободен печат
Постојат неколку пози во сексот по кои жените полудуваат. Имено, истражувањето на британската страница „Superdrug Online Doctor“ во кое учествуваа повеќе од 500 жени од...
Еспресо Убавина

Како да имате убави нокти? Послушајте ги советите од нашите баби!

Живееме во светот на Интернетот каде што секојдневните иновации не се ништо необично и едноставно ни е незамисливо да се служиме со „бабинските“ совети и...