17 C
Скопје

Tag : ин

Жена Магазин Магазин слајдер

ФОТО I Прегледајте го плакарот: Овие трендови од 80-те повторно се во мода!

Слободен печат
Модни трендови кои владееа во 80-те години, а сега повторно се враќаат на сцената. Прегледајте го плакарот, сигурно ќе најдете некое парче облека, кое сте...
Вести Свет

Трамп планира да го напушти Вашингтон утрото на 20 јануари кога е инаугурацијата на Бајден

Слободен печат
Американскиот претседател Доналд Трамп планира да го напушти Вашингтон утрото на 20 јануари кога е инаугурацијата на неговиот наследник Џо Бајден, иако размислувал да замине...
Жена Магазин

Инстаграм е новата модна писта: Еве што се носи овие денови! (ФОТО)

Слободен печат
Трендсетерките покажаа кои парчиња облека морате да ги имате за да бидете во тренд… Инстаграм одамна стана место на кое, покрај модните писти, се диктираат...