Tag : гаража

Вести Свет Слајдер

Нема место за погребување на мртвите во Шпанија, јавна гаража претворена во мртовечница

Слободен печат
Коронавирусот секојдневно во Шпанија одзеа стотици животи, поради што погребните претпријатија веќе со недели не можат да постигнат да ги погребаат сите жртви. Заради тоа...
Забава Магазин Магазин слајдер

Дедо и баба станаа хит кога покажаа како пијат алкохол во гаража за време на карантинот (ВИДЕО)

Слободен печат
На многумина седењето затворени дома им паѓа многу тешко, но овие баба и дедо нашле одличен начин за забава во изолацијата. Тие двајца се одлучија...
Вести Свет

ДЕВОЈКА УМРЕЛА ПО НОЌ НА ВЕШТЕРКИТЕ: Имала груб секс во автомобил, а потоа и се слошило

Слободен печат
Полицијата во Њу Џерси ја истражува смртта на девојката Френсис Викторија Гарсија (19), која била пронајдена мртва на кровот на јавна гаража. Се испитува дали...
Хроника

Целосно изгаснат пожарот во Струмица

Слободен печат
Пожарот што избувна во гаражата на Основниот суд во Струмица целосно е изгаснат во 16 часот, а во неговото гаснење учествувале 14 пожарникари со четири...
Хроника

Пожар во гаража позади судот во Струмица

Слободен печат
Во гаража позади Основниот суд во Струмица избувна пожар при што се слушаат силни пукотници и се издига голем чад. На местото на пожарот се...