18 C
Скопје

Tag : plan

Вести Македонија Слајдер

Вархеји: ЕУ подготвува економски план за развој на Западен Балкан

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи...