20.8 C
Скопје

Tag : bred pit

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | „Не ме импресионираш многу“: Шанаја Твејн му го честиташе роденденот на Бред Пит и потсети на песната во која се спомнува токму тој

Слободен печат
Канадската кантри пејачка и кантавторска Шанаја Твејн во петокот на Бред Пит му го честитала роденденот и на тој начин потсетила на нејзиниот легендарен хит...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Го научив Бред Пит да се бакнува, прекрасна работа! Глумицата открива детали од почетоците на холивудскиот заводник

Слободен печат
Глумицата Елизабет Мекговерн е свесна дека Бред Пит им е сексапилен на многу жени ширум светот, како и дека во љубовните сцени одлично се снаоѓа,...