• бред пит

ФОТО: Најпосакуваните ергени го украдоа шоуто: Бред Пит и Бредли Купер го следеа УС Опен

Холивудските актери Бред Пит и Бредли Купер го „украдоа“ шоуто откако во неделата беа дел од публиката на финалето на УС Опен на стадионот Артур Еш во Квинс. Натпреварот помеѓу српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и Данил Медведев будно го следеле холивудските ѕвезди. Купер беше облечен во сина кошула и темно сини панталони, а Пит носеше …

ФОТО: Најпосакуваните ергени го украдоа шоуто: Бред Пит и Бредли Купер го следеа УС Опен Read More »